Валентина 0.7. Посібник користувача. (англійська версія)

  • Валентина 0.7. Посібник користувача. (англійська версія)

Валентина 0.7. Посібник користувача. (англійська версія)

23,15 USD

Цифрові ресурси недоступні.

Написати відгук


Ви можете отримати сповіщення електронною поштою, коли цей товар знову стане доступним.


Опис продукту

Якщо ви хочете познайомитися з можливостями програми Валентина, то даний посібник допоможе вам в цьому. Адже в ньому ми зібрали всю відому нам інформацію про програму, як то кажуть, з перших рук. Нашою ціллю при створенні цього підручника був збір та повний опис всіх функцій програми. Ніхто краще самих авторів не знає своє творіння. Існування цієї книги дозволяє вам отримати інформацію від першоджерела без відгадувань і перекручувань, які не минуче можуть виникнути в інших авторів при інтерпретації тієї чи іншої функції за відсутності першоджерела.

В посібнику наведена детальна інформація про всі можливості програми Валентина версії 0.7.х. В ньому ви знайдете інформацію про цілі, які спонукали нас на створення додатку. Детальний опис налаштувань, інструментів, роз'яснень призначення окремих функцій. В самій книзі наведено дуже багато ілюстрацій, що повинно полегшити сприйняття матеріалу. Стиль опису можливостей ми намагалися зробити якомога зрозумілішим для звичайного користувача.

Це вже друге видання інструкції користувача програми Валентина, яке було доповнене і перероблене згідно змін внесених до програми. В ній ви знайдете описи всіх останніх змін та покращень.

Ця книга адресована людям, які зацікавилися створенням параметричних викрійок і хочуть почати застосовувати свої знання на практиці. В книзі ви не знайдете порад по конструюванню, окрім випадків, коли це необхідно для того, щоб продемонструвати використання функції. Також в ній немає опису процесу моделювання. Її мета - познайомити вас з доступним для вас арсеналом. Способи та приклади застосування - це тема для іншої книги.

Досвідченні користувачі також знайдуть для себе корисні факти. З досвіду можемо з впевненістю сказати, що навіть досвідченні користувачі, які, здається, знають уже все про програму, з подивом визнавали, що в ній знаходили факти, про які вони й не здогадувалися. 

Придбавши цей підручник ви не тільки познайомитеся з можливостями Валентини, а й допоможете продовжити розробку та розвиток, адже сам додаток розповсюджується безплатно.

Інформація про Продукт

UPCBO_EN_UM_0_7
Тип продуктуКнига
Ціна (без податку)22,05 USD
Ціна (з урахуванням податку)23,15 USD
Податок1,10 USD
Доступність Цифрові ресурси недоступні.
Формат Електронна книга
Мова Англійська 🇬🇧
Статус Ранній доступ 🏗️
Версія Валентини 0.7.x
Кількість відгуків 0

Оновлення продукту

Продукт не має оновлень

Відгуки покупців

Цей товар ще не має відгуків- будь першим, хто напише.