Зробити вклад

Всі матеріали, які ви можете знайти на цьому сайті базуються на використанні проекту Валентина. Валентина — це проект, що розвивається по моделі відкритого програмного забезпечення. Досягнення проекту це результат співпраці спільноти однодумців, які об’єдналися навколо цього проекту і роблять свій вклад. Ви також можете приєднатися до них і допомогти у розвитку проекту. Існує багато способів як це можна зробити.

Робота з кодом

Якщо ви програміст, ви можете допомогти нам у розробці нових функцій, а також у виправленні існуючих недоліків. Офіційний репозиторій проекту знаходиться за адресою https://gitlab.com/smart-pattern/valentina.

Приєднуйтесь до нашої групи розробників у телеграмі, щоб слідкувати за нашими змінами.

Тестування

Для того щоб допомогти нам у тестуванні вам потрібно встановити тестову версію і повідомляти нам про всі помічені вами негаразди. Раннє виявлення помилок допоможе нам покращити роботу Валентини.

Помилки

Помилки неминучі, тому нам потрібна ваша допомога у виявленні і виправленні їх. Повідомляйте про ваші знахідки тут.

Переклад

Не всі з нас знають іноземні мови. Якщо ви знаєте англійську, допоможіть іншим зробивши свій внесок в переклад інтерфейсу програми. Приєднайтесь до команди перекладу .

Платні матеріали

Для того щоб підтримати розвиток проекту ми створили цей сайт і розповсюджуємо платні матеріали. Ви можете підтримати нас придбавши один із них.