Зробити вклад

Всі матеріали, які ви можете знайти на цьому сайті базуються на використанні проекту Валентина. Валентина — це проект, що розвивається по моделі відкритого програмного забезпечення. Досягнення проекту це результат співпраці спільноти однодумців, які об’єдналися навколо цього проекту і роблять свій вклад. Ви також можете приєднатися до них і допомогти у розвитку проекту. Існує багато способів як це можна зробити.

Робота з кодом

Якщо ви програміст, ви можете допомогти нам у розробці нових функцій, а також у виправленні існуючих недоліків. Офіційний репозиторій проекту знаходиться за адресою https://gitlab.com/smart-pattern/valentina.

Тестування

Для того щоб допомогти нам у тестуванні вам потрібно встановити тестову версію і повідомляти нам про всі помічені вами негаразди. Раннє виявлення помилок допоможе нам покращити роботу Валентини.

Помилки

Помилки неминучі, тому нам потрібна ваша допомога у виявленні і виправленні їх. Повідомляйте про ваші знахідки тут.

Переклад

Не всі з нас знають іноземні мови. Якщо ви знаєте англійську, допоможіть іншим зробивши свій внесок в переклад інтерфейсу програми. Приєднайтесь до команди перекладу .

Допоможіть наповнити Вікі

Наша Вікі потребує вашої участі. Ви домажете іншим членам спільноти якщо додасте щось корисне до існуючої статті, або ж напишете нову. Не забувайте також про переклад Вікі.

Розповідайте про нас

Діліться своїми враженнями про використання Валентини зі своїми друзями і знайомими, розповідайте про нас.

Пожертва

Проект приймає пожертвування, якщо вас цікавить ця можливість ви зможете знайти відповідне посилання на сторінці завантаження.

Платні матеріали

Для того щоб підтримати розвиток проекту ми створили цей сайт і розповсюджуємо платні матеріали. Ви можете підтримати нас придбавши один із них.